قرن بيست و يکم قرن رقابت کسب و کارهاست. هر کسب و کاري که بتواند در دنياي اينترنتي و آنلاين امروزه بيشتر ديده شود قطعا برنده ماجراست. 


طراحي اپليکيشن مناسب کسب و کار شما يکي از راه هاي ديده شدن و تبليغ و برندينگ است که ميتوانيد در عصر امروزي پا به پاي رقبايتان پيش رفته و حتي از آنها پيشي بگيريد. اپليکيشن سفارش غذا  يک نرم افزار تلفن همراه است که ميتواند به صورت آنلاين سفارش مشتري را از رستوران هاي مختلف و نزديک به مکان مشتري گرفته و به دست آنها برساند. 


با طراحي اپليکيشن مشابه چيليوري، اسنپ فود يا هر نرم افزار رستوران ديگر با رقبا رقابت کنيد. اگر بتوانيد ويژگي هاي جديدي را به نرم افزار رستوران اضافه کنيد يا مزايايي مانند اضافه کردن شهرهاي بيشتر، ارسال رايگان، کدهاي تخفيف، اضافه کردن رستوران ها و فست فود هاي بيشتر،  يا هر ويژگي ديگري که مشتري دوست داشته باشد را در طراحي نرم افزار رستوران بکار ببريد قطعا مشتريان زيادي از اپليکيشن شما استفاده خواهند کرد و ميتوانيد رقيب خوبي براي نرم افزارهاي معروف باشيد.


از مزاياي طراحي اپليکيشن سفارش آنلاين غذا ميتوان به موارد زير اشاره کرد:  • پرداخت آنلاين، حضوري يا اعتباري مبلغ غذا

  • يافتن رستوران هايي که در نزديکي شما قرار دارند. 

  • استفاده از نظرات کاربران در مورد غذا يا خود رستوران

  • مشاهده منو، قيمت و عکس هاي غذاهاي هر رستوران

  • اضافه کردن شهرها و رستوران هاي جديد

  • امکان نظر و امتياز دهي 

  • امکان مقايسه سوپر مارکت ها


شلوغي خيابانها از بزرگترين مشکلات حمل و نقلي شهرهاي بزرگ است. با طراحي اپليکيشن رستوران، از مشکلات ترافيکي و نگراني پيدا کردن جاي پارک در امان بمانيد! يکي ديگر از ويژگي هاي خوب ساخت نرم افزار رستوران اين است که شامل سوپرمارکت ها، نانوايي ها، قنادي ها و. هم ميشود. به همين خاطر خريد از اين طريق نسبت به خريد تلفني مزاياي بيشتر دارد. از جمله اينک اگر تلفني سفارشي دهيد ممکن است اقلامي که براي شما مياورند با چيزي که دقيقا در ذهن شما بوده متفاوت بوده باشد ولي اگر خودتان در اپليکيشن اقدام به خريد کنيد اين مشکلات را نخواهيد داشت.


 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

رستوران ,اپليکيشن ,نرم ,يا ,افزار ,مشتري ,نرم افزار ,افزار رستوران ,کسب و ,است که ,ها و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


کاری Barbara's receptions ynjytyrht karenshop صلی الله علیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها داستان پرداخت سریع allnews مطالب اینترنتی اطلاع رسانی