امروزه با استفاده زياد کاربران از اپليکيشن هاي موبايل و اپليکيشن ها ضرورت طراحي اپليکيشن به امري ضروري تبديل شده است. تقريبا همه افراد روزانه کارهاي روزمره خود را با اپليکيشن ها انجام ميدهند. براي سفارش غذا از اپليکيشن هاي مشابه اسنپ فود يا اپليکيشن هاي رستوران استفاده ميکنند. بجاي رفتن به سوپر مارکت از اپليکيشن هاي سفارش اسنپ مارکت استفاده ميکنند. حتي براي خريد پوشاک و لوازم منزل از اپليکيشن هاي آنلاين استفاده ميکنند که ازين طريق ميتوانند اجناس زيادي را ببينند و آنها را باهم مقايسه کنند. يکي از خوبي اپليکيشن هاي آنلاين مقايسه اجناس و اقلام متنوع است که مشتري را راحت تر براي رسيدن به کالاي مورد نظر خود کمک ميکند. طراحي اپليکيشن ها به زودي سهم بسيار بزرگتري از فعاليت هاي روزمره را دربرمي گيرند. 


ديگر اين روزا کمتر کسي براي جابجايي به آژانس هاي تلفني زنگ ميزند و درخواست ماشين ميکند بجاي آن از اپليکيشن هاي تاکسي ياب مانند طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ استفاده ميکنند. دليل استفاده از اپليکيشن هايي همچون اسنپ، تپسي و. راحتي و سريعتر بودن و همچنين به صرفه تر بودن هزينه تاکسي نسبت به آژانس است. طراحي اپ تاکسي ميتواند در مقياس کشور هم فعاليت کرده و خيلي سريع رشد کند. اين اپليکيشن براي همه افراد قابل استفاده ميباشد. حتي کساني که گوشي تلفن همراه ندارند ميتوانند ازين امکانات استفاده کنند. بدين صورت که شخص ديگري که اين اپ را در گوشي خود دارد ميتواند براي خانواده، اقوام، دوست يا هرکسي ديگر درخواست تاکسي آنلاين دهد. 


طراحي اپليکيشن از مزاياي بسيار زيادي نسبت به طراحي سايت برخوردار است زيرا آمارها نشان داده که تعداد کاربران گوشي هاي تلفن همراه نسبت به کاربران سايت بسيار بيشتر است و دسترسي به آنها بسيار راحت تر و سريعتر است. طراحي اپليکيشن اندرويد باعث اعتبار و محبوبيت برند شما شده و با اينکار راحت تر ميتوانيد کسب و کار خود را به ديگران معرفي کنيد. 


با يکبار طراحي اپليکيشن ميتوانيد همواره با مخاطبان و مشتريان خود ارتباط رايگان برقرار کنيد. براي مثال با ارسال نوتيفيکيشن ميتوانيد آنها را از تخفيف ها و يا خبرهاي جديد خود باخبر کنيد. با طراحي اپليکيشن ميتوانيد زودتر به موفقيت دست يابيد. با طراحي اپليکيشن تاکسي ميتوانيد رقيب بزرگي براي اپليکيشن هاي اسنپ و تپسي و. باشيد. مثلا با اضافه کردن ويژگي هاي جديد ميتوانيد محبوبيت خود را دوچندان کنيد. براي مثال ميتوانيد طراحي اپ تاکسي را در شهرهايي آغاز کنيد که هنوز اين امکان براي آنها وجود ندارد. 


با خلاقيت و ايجاد روشهاي جديد ميتوانيد اپليکيشن خود را به محبوبيت برسانيد. بايد درک درستي از نيازهاي مشتريان داشته باشيد. ميتوانيد آنها در کافه بازار، پلي استور يا شبکه هاي اجتماعي معرفي کرده و با بازاريابي خوب و به موقع مشتريان را از خدمات خود آگاه کنيد. براي طراحي اپليکيشن بايد به شرکت هايي اعتماد کنيد که تجربه کافي در اين زمينه داشته باشند و مشتري را با صداقت کامل راهنمايي کنند. براي ساخت اپليکيشن مشابه اسنپ ابتدا هدف و نياز خود را به صورت دقيق مشخص کنيد. بدون دانستن هدف نميتوانيد موفق شويد و احتمال اينکه پروژه با شکست مواجه شود زياد است. سپس با يک شرکت طراحي اپليکيشن معتبر م کرده و بعد از آن شرکت يک نمونه اوليه از اپليکيشن مورد نظر شما براي شما ايجاد ميکند و شما ميتوانيد هر نوع تغييري ميخواهيد در آن اعمال کنيد. بعد از تاييد مشتري، نوبت به برنامه نويسي پروژه مورد نظر ميرسد. که بعد از طراحي اپليکيشن به صورت کامل، شرکت طراحي اپليکيشن، اپليکيشن شما را به صورت کامل به شما تحويل ميدهد. 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,طراحي ,کنيد ,ميتوانيد ,استفاده ,اسنپ ,طراحي اپليکيشن ,اپليکيشن هاي ,از اپليکيشن ,خود را ,استفاده ميکنند ,طراحي اپليکيشن ميتوانيد ,طراحي اپليکيشن مشابه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Mary's receptions ایران دانلود مطالب اینترنتی اخبار استارت اپی تکنولوژی 7 ماهان هک مطالب اینترنتی بهترین خبرنامه سئو محمدغفوررئیسیان ™ مطالب اینترنتی