امروزه هر کسب و کاري که داريد نياز به طراحي و ساخت اپليکيشن براي آنلاين کردن کار خود داريد. از آنجايي که تعداد استفاده کنندگان از موبايل بيش از قبل شده است ساخت اپليکيشن تبديل به نيازي ضروري شده است. آمار ها نشان ميدهد که در از سال 2008 تا سال 2017 تعداد استفاده کنندگان لپتابها رشد چنداني نداشته است ولي تعداد استفاده کنندگان موبايل نسبت به گذشته بيش از 80 برابر شده است و حتي پيش بيني ميشود که اين امار تا سال 2020 باز هم بيش از 40 درصد رشد داشته باشد.


به همين دليل ساخت اپليکيشن ها از مهمترين کارهايي است که هر تجارتي بايد انجام دهد. کسب و کار سنتي ديگر جوابگوي نيازهاي اکثر مردم نيست. تمايل افراد هم به انجام امور روزمره توسط اپليکيشن ها بيش از پيش شده است. امروزه براي هر کاري از اپ ها استفاده ميکنيم. براي خريد لوازم منزل مانند لوازم برقي، صوتي تصويري، فرش، لوستر، لوازم چوبي، پوشاک، غذا و. از اپليکيشن ها استفاده ميکنيم. دلايل زيادي براي اين امر وجود دارد. تنوع محصولات در فروشگاه هاي آنلاين بسيار زياد است. شما نميتوانيد براي خريد يک وسيله به بيش از چند مغازه سر بزنيد. علاوه بر سختي راه و خستگي و ترافيک، اين امر باعث اتلاف زمان و هزينه ميشود. ولي اگر براي خريد يک کالا به اپليکيشن ها مراجعه کنيد با بيش از ميليون ها کالا و هزاران برند و مغازه روبرو ميشويد. امکان مقايسه کالا در اين روش بسيار راحت و بدون دردسر است.چه چيزي بهتر از اينکه هزاران کالا را در پيش روي خود داشته باشيد و بتوانيد به راحتي تمامي ويژگي هاي آنها را با هم مقايسه کنيد؟ و در نهايت محصول منتخب خود را خريد کنيد.


راحتي استفاده از اپليکيشن ها از ديگر مزاياي آنهاست. معمولا اپ ها توسط هر قشري با هر سوادي قابل استفاده است. البته که اين موضوع به طراحي رابط کاربري اپليکيشن ها هم بستگي دارد. ممکن است اپليکيشني توسط يک شرکت نامعتبر طراحي شود که پر از ايرادات ظاهري و باطني است و حتي کار با آن مشکل باشد. ولي اگر ساخت اپليکيشن توسط شرکت معتبري انجام شود که در زمينه ui و ux تجربه زيادي داشته باشد اين موضوع کاملا براي همه افراد صدق ميکند.


از آنجايي که ويستا يک شرکت طراحي اپليکيشن و طراحي سايت است که متشکل از تيمي حرفه اي و باتجربه است، ميتواند شما را براي هر کسب و کاري که داريد راهنمايي کند. مشاوره رايگان از ويژگي هاي خوب اين شرکت است. حتي اگر تمايل به خريد هم نداشته باشيد ميتوانيد با مشاوران حرفه اي اين شرکت به صورت کاملا رايگان در زمينه کاري خود مشاوره بگيريد. اين شرکت همچنين براي هر کسب و کاري طراحي اختصاصي انجام خواهد داد و اينکار را با توجه به تمامي نکات مهم هر کسب و کار که شامل نيازهاي جامعه و مشتريان، تحليل رقيبان، اصول مارکتينگ و است انجام ميدهد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,ها ,استفاده ,طراحي ,شرکت ,بيش ,بيش از ,اپليکيشن ها ,ساخت اپليکيشن ,کسب و ,هر کسب ,تعداد استفاده کنندگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


mahyargamer منابع دروس دوره دبیرستان و دانشگاه گیفتمون | فروشگاه خرید آنلاین هدیه زندگی،ساختنی است!!! قلب شکسته ravanshenasi مجله اینترنتی رز تعمیرات تخصصی موبایل شب تاب فناوری