تمامي افراد در طي روز از اپليکيشن هاي موبايل استفاده مي کنند. تقريبا ميتوان گفت با اپليکيشن هاي موبايل ميتوان بسياري از کارهاي روزمره را انجام داد. استفاده زياد از تلفن هاي همراه باعث شده افراد زيادي به فکر طراحي اپليکيشن بيوفتند. قبلا طراحي اپليکيشن موبايل براي امور خاصي انجام مي شد مثلا بانک ها براي خدمات غير حضوري خود اقدام به طراحي اپليکيشن مي کردند. اما امروزه تمامي کسب و کارها نياز به طراحي اپليکيشن براي توسعه کسب وکار خود دارند.


در صورتي که فقط به صورت حضوري و مانند سابق تجارت خود را ادامه دهيد بسياري از مشتريان خود را از دست مي دهيد. چون امروزه اکثر مشتريان، افراد آنلاين هستند که از تلفن هاي همراه براي فعاليت هاي خود استفاده مي کنند. مثلا مردم براي خريد پوشاک به صورت حضوري ميتوانند به يک محله و نهايتا چند مغازه بروند تا بعد از صرف زمان و هزينه زياد بتوانند کالاي مورد نظر خود را خريد کنند. اما اکثر افراد امروزه از سايت ها و اپليکيشن هاي موبايل براي خريد محصولات خود استفاده ميکنند که اين امر را با چند کليک و بدون هزينه رفت و امد و بدون صرف زمان زياد انجام مي دهند.


يکي از مواردي که امروزه مردم زياد با آن سروکار دارند تاکسي آنلاين است. با تاکسي آنلاين ميتوانيد در کمترين زمان ممکن به مقصد مورد نظر خود برسيد. در هر مکاني که هستيد با مشخص کردن مبدا و مقصد ميتوانيد هزينه مسير مورد نظر را مشاهده کرده و در صورت تاييد منتظر خودروي مورد نظر باشيد. اپليکيشن تاکسي مزاياي زيادي دارد از جمله اينکه ديگر نيازي نيست براي رفتن به يک مقصد ماشين شخصي خود را بيرون برده و از هزينه هاي اضافي مانند بنزين، طرح ترافيک، استهلاک، هزينه هاي احتمالي مانند تصادف و. جلوگيري مي کنيد. حتي در بسياري از اوقات هزينه تاکسي آنلاين بسيار کمتر از آژانس هاي تلفني يا بردن ماشين هاي شخصي است.


با طراحي اپليکيشن تاکسي آنلاين مي توانيد رقيب قدرتمندي براي رقباي فعلي مانند اسنپ يا تپسي باشيد. قبل از طراحي اپليکيشن فکر کنيد و مزاياي و معايب اين اپليکيشن ها را تحليل کنيد تا بتوانيد اپليکيشني طراحي کنيد تا در هر صورت بهتر از اپليکيشن هاي فوق باشد و مشتريان بيشتري را جذب کند. ساخت اپليکيشن موبايل ميتواند کسب و کار شما را توسعه دهد و براي شما درامد بسياري به همراه داشته باشد. قبل از طراحي اپليکيشن با افراد باتجربه و دلسوز م کنيد تا سريعتر بتوانيد در هدف خود پيشرفت کنيد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,طراحي ,مي ,تاکسي ,هزينه ,کنيد ,طراحي اپليکيشن ,تاکسي آنلاين ,خود را ,اپليکيشن هاي ,مورد نظر ,طراحي اپليکيشن تاکسي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


mohammad-0633 twitterpublish پرشام موبایل (سایت بررسی تخصصی موبایل و لوازم جانبی ) azin1378 اطلاعات جامع تکنولوژی و رایانه ها.سین اینجا همه چی هست abalfazl-alamdar مطالب اینترنتی مطب ایمپلنت تهران|دکتر وحید دهقان