امروزه طراحي اپليکيشن يکي از کارهاي مفيد و پرطرفدار براي افراد جامعه محسوب ميشود. زيرا با طراحي اپليکيشن همه افراد ميتوانند از امکانات و مزاياي آن بهره مند شوند. يکي از مهمترين مزاياي طراحي اپليکيشن ios و اندرويد، ساده کردن امور زندگي مردم است. زيرا بجاي صرف هزينه و وقت زياد براي انجام بسياري از کارها افراد ميتوانند تنها با داشتن يک گوشي هوشمند بسياري از کارهاي خود را در منزل و يا هنگامي که سرکار هستند انجام دهند. يکي از اپليکيشن هاي مفيد در جامعه کنوني، طراحي اپ کتاب است.


کتاب خواندن يکي از لذت بخش ترين کارهاست که در بين بسياري از مردم طرفداري زياد و خاصي دارد. امروزه با افزايش قيمت کاغذ، قيمت کتاب ها به شدت گران شده و اين افزايش ها همچنان ادامه دارد. با اين قيمت هاي کتاب خيلي از افراد ديگر نميتوانند خيلي از کتاب هاي مورد علاقه خود را تهيه کنند. اما چند ساليست که روش جديدي براي کتابخواني ابداع شده و آن هم خواندن کتاب آنلاين است. به اين صورت که همه کتاب ها چه درسي و چه داستاني متنشان به صورت آنلاين روي اپليکيشن قرار دارد و افراد ميتوانند با نصب اپليکيشن کتاب هاي مورد علاقه خود را در هر زمان و مکان بخوانند.


از مزاياي اپليکيشن کتاب ميتوان به صرفه جويي در وقت و هزينه اشاره کرد. بجاي خريد کتاب به صورت چاپي هم هزينه زيادي بايد پرداخت شود و هم اينکه امکان جابجايي کتاب بسيار سخت است. همچنين براي خريد کتاب بايد کيلومترها تا مغازه مورد نظر خود برويد تا کتاب مورد نظر خود را پيدا کرده و خريد کنيد. اما با اپليکيشن هاي کتاب افراد ميتوانند کتاب هاي مورد نظر خود را تنها در قسمت جستجوي اپليکيشن وارد کنند و آن را بخوانند. علاوه بر اين با يک اپليکيشن ميتوانيد به منبع بزرگي از کتابها دسترسي داشته باشيد که يکي از مزاياي خوب اپليکيشن کتاب است.


افراد خارج از کشور هم ميتوانند به کتاب مورد نظر خود در اپليکيشن دسترسي داشته باشند و اين مورد براي افراد ايراني که خارج از کشور زندگي ميکنند گزينه بسيار خوبي محسوب ميشود. کتاب صوتي هم از ديگر ويژگي هاي طراحي اپليکيشن کتاب است. علاوه بر اينکه افراد ميتوانند خودشان متن کتاب را مطالعه کنند ميتوانند هنگامي که خسته اند و يا در مترو و يا محيط بيرون هستند هنزفري را در گوش خود بگذارند و خيلي راحت به کتاب مورد نظر خود گوش دهند و از وقت خود هم استفاده مفيد کنند.


فيديبو، طاقچه و کتابراه از اپليکيشن هاي معروف در اين زمينه هستند که ويژگي هاي مثبتي را دارند. البته در هر کدام معايبي هم وجود دارد. ميتوان گفت هنوز هم راه براي ساخت اپليکيشن موبايل در زمينه کتاب فراهم است و با کنار هم قرار دادن ويژگي هاي مثبت هر کدام از اپليکيشن ها و توجه به خواسته کاربران ميتوانيد اپليکيشني طراحي کنيد که توان رقابت با اين رقبا را داشته باشد.اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

کتاب ,اپليکيشن ,افراد ,هم ,مورد ,ميتوانند ,نظر خود ,خود را ,مورد نظر ,اپليکيشن کتاب ,يکي از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


انتشارات مست علی( از تالیف تاچاپ)-تماس:02177847416 poorblog Michele's style rakita سیویل سل مطالب اینترنتی mydiriesbook Matthew's blog internet marketing آنتی صهیونیست