اپليکيشن فروشگاهي اپليکيشني است که مي‌توانيد در آن هر نوع محصولي که داريد اعم از فيزيکي و ديجيتال بفروشيد. در واقع اپليکيشن فروشگاهي بستري آنلاين براي فروش و مديريت انواع محصولات ايجاد مي‌کند که مي‌توانيد در هر زمان و در هرجايي که باشيد مديريت فروش خود را انجام دهيد. طراحي اپليکيشن اندرويد امروزه درآمد بسياري براي اکثر کسب و کارها فراهم ميکند زيرا امروزه تمايل مردم هم به استفاده از خدمات آنلاين بيشتر شده است.


با طراحي اپليکيشن فروشگاهي مي‌توانيد مشتريان زيادي را جذب کنيد. هرچند که طراحي رابط کاربري خوب در جذب بيشتر مشتريان بسيار تاثيرگذار است. هرچه که رابط کاربري خوب تري براي اپليکيشن طراحي شده تجربه کاربر در استفاده از اپليکيشن بهتر شده و ازين رو آن مشتري در دفعات بعد هم از اپليکيشن استفاده خواهد کرد. حتي با داشتن يک تجربه خوب افراد آن را به دوستان و آشنايان خود نيز معرفي کرده و  ازين رو در جذب مشتري بيشتر موفق خواهيد بود. اما اگر ظاهر اپليکيشن و روش کار کردن با آن بد و سخت باشد نميتوانيد مشتري زيادي را جذب کنيد و حتي با شکست مواجه ميشويد. هزينه کردن بابت طراحي رابط کاربري يا همان ui براي شما موفقيت بيشتري به همراه مي آورد.


مشتريان از اپليکيشن هاي آنلاين استفاده زيادي ميکنند و اين تمايل روز به روز بيشتر مي‌شود. زيرا با اپليکيشن هاي آنلاين ميتوانند محصولات مورد نظر خود را از ميان هزاران محصول با تنوع بالا انتخاب کنند. همين تنوع بالا در انتخاب محصول و وجود قيمت هاي رقابتي از جذاب ترين بخش داشتن اپليکيشن هاي فروشگاهي است. قيمت هاي رقابتي به اين معنا است که هيچکس نميتواند قيمتي فراتر از ارزش واقعي محصول را بزند زيرا آنقدر رقيب وجود دارد که مشتريان محصول او را نخرند. 


طراحي اپليکيشن فروشگاهي براي همه کسب و کارهاي فروش کاربرد دارد. بوتيک و مغازه هاي لوازم ارايشي، قطعات خودرو، فرش و منسوجات، فروشگاه هاي زنجيره اي، مغازه هاي فروش گوشت و مرغ، لبنيات، سي دي فروشي ها، کتاب فروشي و تمامي وسايل ديگر که همه از طريق اينترنتي قابل خريد ميباشند. با ساخت اپليکيشن هاي فروشگاهي تحول بزرگي در زمينه خريدو فروش انجام شده و هم مشتريان و هم صاحبان فروشگاه ها از اين بابت سود ميبرند. ديجي کالا از نمونه هاي معروف اپليکيشن فروشگاهي است. 


ساخت اپليکيشن ميتواند برند شما را تقويت کرده و نام تجاري شما را در ذهن ها حک کند. باعث جذب مشتريان زياد، حذف واسطه ها، حذف هزينه هاي اضافي، کسب درامد بيشتر و. براي شما شود. قيمت طراحي اپليکيشن فروشگاهي يکي از مسايل مهمي است که در ساخت اپ موبايل اهميت زيادي دارد. معمولا هزينه هاي بسيار پايين براي طراحي اپليکيشن بدون کد نويسي است و تنها با اپليکيشن سازها انجام ميشود که کارايي ندارد و قابل توسعه نيست. اما کاري که اصولي انجام شده و خط به خط خواسته هاي مشتري کدنويسي ميشود هميشه قابل استفاده هست و بعد از چندين سال نيز ميتوان آن را بروزرساني کرد يا تغييراتي در آن اعمال کرد. 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,فروشگاهي ,طراحي ,مشتريان ,استفاده ,جذب ,اپليکيشن فروشگاهي ,طراحي اپليکيشن ,اپليکيشن هاي ,از اپليکيشن ,شده و ,طراحي اپليکيشن فروشگاهي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


آموزش رایگان نرم افزار سیسکو پکت تریسر نسخه موبایل Taliyahjcyiu25 Zuhause برنامه نویسی امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان سياسي و مذهبي خرید ساعت مچی زنانه بهترین قالب های وبلاگ مطالب اینترنتی Beverly's collection جهان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.