امروزه که ما در قرن 21 زندگي ميکنيم سرعت تبادل اطلاعات بسيار زياد شده است. در گذشته به دليل نبود امکاناتي مانند تلوزيون، تلفن و. مردم کمتر از اوضاع و احوال همديگر و يا حتي تمامي مسايل کشور خود و ديگر کشورها باخبر ميشدند. شايد در گذشته اطلاعات کمي نيز براي گفتن بود. اما امروزه همه چيز فرق کرده است. با روي کار امدن اينترنت و گسترش تلفن هاي همراه مردم تقريبا در هر ثانيه از تمامي اطلاعات و اخبار دوستان و اشنايان و تمامي مسايل سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي باخبر ميشوند. 


رومه ها و مجلات مانند گذشته ديگر خريداري ندارد. امروزه با طراحي اپليکيشن خبري تمامي اخبار در همه زمينه ها در دسترس همه کاربران موبايلي است. طراحي اپليکيشن خبري مزاياي بسياري دارد از جمله اينکه ميتوانيد نسبت به رقباي خود در زمينه سايت خبري پيشي بگيريد. زيرا اپليکيشن هاي خبري معمولا محبوب تر از سايت هاي خبري هستند. زيرا دسترسي به اخبار بسيار در موبايل ساده تر از سايت است. به همين دليل مردم اپليکيشن ها را به سايت ها ترجيح ميدهند. با طراحي اپ خبري ميتوانيد بهتر و راحت تر برنامه خود را شخصي سازي کنيد. چه از نظر ظاهر و رنگ و قالب و چه از نظر اينکه کدام اخبار در بالا قرار بگيرند و کداميک در باکس هاي پايين. طراحي رابط کاربري و تجربه کاربري نقش بزرگي در موفقيت شما دارد. هرچه رابط کاربري بهتري طراحي کنيد تجربه کاربري نيز لذت بخش تر خواهد بود. 


با طراحي اپ خبري ميتوانيد تعامل و ارتباط خود را با کاربر بيشتر کنيد. با ارتباط بيشتر با کاربر مي‌توانيد در جذب و نگهداري مخاطب موفق تر عمل کنيد. همچنين ميتوانيد با طراحي اپ خبري کسب درامد کنيد که يکي از مهمترين اهداف طراحي اپ خبري ميباشد. 


دو نمونه از اپليکيشن هاي خبري را ميتوانيم گردآورنده اخبار و اپليکيشن هاي درگاه خبري نام ببريم. نوع دوم مخصوص کساني است که صاحب رومه و مجله هستند و ميخواهند کسب و کار خود را توسعه دهند. با ساخت اپليکيشن ميتوانيد يکي از برترين ها در زمينه کاري خود شويد. يکي از مهمترين ويژگي هاي ساخت اپليکيشن افزايش اعتبار نام کسب و کار شماست. با طراحي اپليکيشن اندرويد ميتوانيد در ذهن مخاطب باقي بمانيد و اين يکي از راه هاي نگهداري مشتري است. 


هزينه طراحي اپليکيشن خبري نيز از مسايلي است که اهميت زيادي دارد. معمولا قيمت طراحي اپليکيشن بسته به مواردي تعيين ميشود. اين موارد هرچه بيشتر باشد طراحي هزينه بر تر خواهد بود. کيفيت ارائه شده به همراه ويژگي هاي موجود در اپليکيشن بايد متناسب با قيمت اپليکيشن باشد. اين مورد يکي از مواردي است که در انتخاب شرکت طراحي اپليکيشن موبايل اهميت دارد. 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,خبري ,طراحي ,ميتوانيد ,تر ,اخبار ,طراحي اپليکيشن ,يکي از ,اپليکيشن خبري ,طراحي اپ ,اپ خبري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مدیریت آزادافزار-درباره لینوکس و نرم افزار های آزاد Samuel's info drsamadzare yaswin ملوان های شعر نشريه فني-مهندسي نهنگ نو با رويکرد مطالعات منطقه‌اي Christopher's page سئو ایران فروشگاه زنجیره ای دیجی کالا