اين روزها طراحي سايت و اپليکيشن به يکي از حوزه هاي پردرامد تبديل شده است. ساخت اپ باعث آسان تر شدن زندگي روزمره شده است. زيرا با اپليکيشن هاي تلفن همراه تقريبا همه کارها را مي‌توان انجام داد. در گذشته با پرداخت قبض هاي تلفن همراه، آب و برق و گاز و همچنين پرداخت جريمه، خريد کارت شارژ همراه اول و ايرانسل بسياري از اين قبيل کارها را راحت تر انجام مي‌شد. اما با افزايش کاربران تلفن هاي همراه و دسترسي راحت تر و ارزان تر به اينترنت تقريبا همه افراد جامعه از خدمات آنلاين استفاده مي‌کنند. تعداد خدمات آنلايني که امروزه در دسترس است بسيار بيشتر از گذشته شده است. اين روزها اغلب کارها از جمله پرداخت قبض، سفارش آنلاين غذا، پرداخت حق بيمه، پيدا کردن ملک، خريد محصولات و کالاها از اپليکيشن هاي فروشگاهي،خريد شارژ مترو، گرفتن تاکسي آنلاين و . از طريق اپليکيشن هاي موبايل انجام مي‌شود. 


يکي از اپليکيشن هاي پرطرفدار اپليکيشن ديوار است. ديوار يکي از معروف ترين اپليکيشن هاي آگهي و نيازمندي است که بستري براي فروش انواع محصولات فراهم ميکند. امروزه اکثر مردم حداقل يکبار از اپليکيشن ديوار ديدن کرده اند و حتي بسياري از مردم به خريد يا فروش محصولات در آن پرداخته اند. از خوبي هاي اپ ديوار فروش محصولات نو و  دست دوم است. رابط کاربري ساده، داشتن انواع خدمات، حرفه اي جستجو، پشتيباني از شهرهاي مختلف، قابليت نردبان و فوري کردن براي آگهي هاي قديمي، ثبت نام راحت با شماره موبايل از ويژگي هاي اپليکيشن ديوار است. 


با طراحي اپليکيشن آگهي مي‌توانيد يکي از رقباي اپ ديوار شويد. براي موفقيت در اين راه نيازمند م با افراد باتجربه در اين زمينه هستيد. ويستا يک شرکت نرم افزاري در تهران است که سابقه خوبي در زمينه طراحي اپليکيشن شبيه ديوار دارد. مشاوره رايگان، يکسال پشتيباني رايگان، کدنويسي با استفاده از تکنولوژي بروز، داشتن تيمي حرفه اي و طراحي منحصر به فرد از ويژگي هاي طراحي اپ ويستا است. اين شرکت همچنين بهترين هزينه ساخت اپليکيشن آگهي را نسبت به تمامي رقبا در سطح کشور دارد. قيمت ارائه شده متناسب با کيفيت اپليکيشن ارائه شده است. امکان توسعه و تغيير اپليکيشن هر زماني که مشتري بخواهد ميسر است. 


 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,ديوار ,آگهي ,طراحي ,اپ ,پرداخت ,اپليکيشن هاي ,شده است ,اپليکيشن ديوار ,از اپليکيشن ,يکي از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


fanniherfeyi android4bay مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی آپلود عکس، کد آپلود عکس برای وبلاگ اخبار جامع تخصصی تکنولوژی و رایانه پکیج های آموزشی ویژه Hae's memory بیزیم دکان Harvey's receptions