امروزه ساخت اپليکيشن موبايل يکي از اامي ترين کارها براي رونق همه کسب و کارهاست. با افزايش کاربران تلفن هاي همراه و استقبال و علاقه مردم به تکنولوژي و دنياي اينترنت، يکي از مهمترين کارها براي سرمايه گذاري براي طراحي اپ اندرويد است. آمارها نشان ميدهد که حدود 76 درصد از مردم جهان از سيستم عامل اندرويد استفاده ميکنند و 24 درصد نيز از سيستم عامل ios استفاده ميکنند. اگر بتوانيد يک اپليکيشن يا سايت براي خود داشته باشيد مي‌توانيد ماهانه درامد بسيار خوب و قابل قبولي از طريق آن کسب کنيد. کافي است به پر در آمد ترين شرکت هاي جهان نگاهي بياندازيد که نشان ميدهد سرمايه گذاري در دنياي تکنولوژي يکي از بهترين کار هاي ممکن براي کسب درامد ميباشد.


باز هم نگاهي به آمارها مي اندازيم. حدود 91 درصد از مردم جهان گوشي تلفن همراه دارند که حدود70 درصد از آنها از گوشي هوشمند دارند.  اين نشان دهندهميدهد يک اپليکيشن موفق ميتواند يک سرمايه گذاري عالي براي آينده باشد. با ساخت اپليکيشن ميتوانيد بسياري از افراد را مجاب کنيد تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. برخي از مزاياي ساخت اپليکيشن را در زير ذکر ميکنيم:  • محبوبيت برند کسب و کاري شما

  • فروش محصولات در اپليکيشن

  • ارتباط مستقيم با مشتريان

  • تبليغات حرفه اي

  • درآمد قابل توجه

  • صرفه جويي در زمان و هزينه


براي ساخت اپليکيشن يا بايد خودتان سر از کدنويسي و برنامه نويسي درآوريد و در اين زمينه بسيار حرفه اي باشيد و يا آن را به يک فرد خبره بسپاريد. اگر بپرسيد به چه زباني بايد مسلط باشيد خب نميتوان يک جواب براي اين سوال داشت. زبان هاي مختلفي براي ساخت اپليکيشن وجود دارد. از نمونه هاي آن ميتوان به پايتون، جاوا، سي شارپ، پي اچ پي و جاوا اسکريپت اشاره کرد. ميتوانيد هر زباني را براي ساخت اپليکيشن انتخاب کنيد. ولي بايد در ان زبان بسيار خبره و حرفه اي باشيد. پس بر روي زبان مورد علاقه خود بسيار تمرکز کنيد و بر آن مسلط شويد. 


علاقه نيز شرط مهمي است. براي شروع ساخت اپليکيشن به اينکار علاقه زيادي داشته باشيد چون ممکن است مسايل و مشکلات زيادي به وجود بيايد که در صورتي که به اينکار علاقه نداشته باشيد شما را در ميان راه خسته ميکند. ممکن است بعد از طراحي اپليکيشن باگ هايي در اپليکيشن مشاهده شود که در صورتي که خبره نباشيد نتوانيد از عهده آن براييد. 


اگر چندان علاقه اي به اينکار نداريد و ميخواهيد يک اپليکيشن حرفه اي داشته باشيد آن را به شرکت ساخت اپ حرفه اي بسپاريد. براي اين موضوع به چند نکته توجه کنيد. شرکت طراحي اپليکيشن بايد خصوصياتي را داشته باشد که قابل اعتماد باشد. اول از همه سابقه است. يک شرکت معتبر داراي سابقه چند ساله است. مشاهده نمونه کارها به شما کمک زيادي ميکند. قبل از بستن قرارداد با تيم طراح يا رييس بخش به طور دقيق صحبت کنيد. پشتيباني پس از فروش نيز از مسايل بسيار مهم است که يک شرکت معتبر طراحي اپليکيشن بايد داشته باشد. ازديگر مسايل مهم قيمت مناسب ساخت اپليکيشن است. هزينه طراحي اپليکيشن حرفه اي بايد متناسب با کيفيت اپليکيشن باشد.


ما در دنيايي هستيم که هر چه پيش به سوي جلو ميرويم تکنولوژي نيز مهم تر و حياتي تر ميشود و هر کس با تکنولوژي بيشتر همراه شود ميتواند بهتر با محيط پيرامونش کنار بيايد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,ساخت ,يک ,باشيد ,طراحي ,کنيد ,ساخت اپليکيشن ,حرفه اي ,طراحي اپليکيشن ,يک اپليکيشن ,درصد از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مجله پزشکی لوح سیاه spico ایرانیاتبلیغ دانلود ها عروس خانم مطالب اینترنتی آنلاین باش عرقیات 12 فتوشاپ