چرا بايد اقدام به ساخت اپليکيشن کنم؟
چند ساليست که اپليکيشن ها روش زندگي مردم را تغيير داده اند. در گذشته مردم آشنايي چنداني با اپليکيشن ها نداشتند و استفاده از آنها به اندازه امروزه مرسوم نبود. حتي نسبت به اپليکيشن هاي فروشگاهي و خدماتي اعتماد خيلي کمي وجود داشت. اما رفته رفته اين اعتماد بيشتر شد و تعداد خريد ها و سفارش ها از اپليکيشن ها روز به روز بيشتر شد. اپليکيشن هاي معروفي مثل ديجي کالا هم به اين اعتمادسازي کمک زيادي کردند. 


امروزه با وجود اعتماد مردم و همچنين عادت آنها به استفاده از فناوري ها، اکثر کسب و کارهاي کوچک و بزرگ به فکر ساخت اپليکيشن افتاده اند. از مزايايي که ساخت اپليکيشن دارد مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:


  • افزايش بسيار زياد مشتريان و مخاطبان شما

 • به نمايش گذاشتن تمامي محصولات و کالاي شما

 • معرفي و ارائه انواع خدمات به مشتريان

 • افزايش اعتبار برند و نام کسب و کار شما

 • کسب درآمد زياد از طريق افزايش مشتريان 

 • کسب درآمد از طريق تبليغات

 • ارسال پيام رايگان به تمامي مشتريان از طريق پوش نوتيفيکيشن

 • صرفه جويي در زمان و هزينه شما و مشتريان

 • خريد ساده و آنلاين و همچنين به صرفه نسبت به خريد سنتي

 • داشتن مشتريان وفادار و هميشگي

 • ارسال کد تخفيف و خبرهاي ويژه به مشتريان در روزهاي خاص

 • و بسياري از موارد ديگر
براي ساخت اپليکيشن به چه مواردي بايد توجه کرد؟


 نکات بسياري در شروع ساخت اپليکيشن وجود دارد اما به طور خلاصه ميتوان به راحتي کار کردن با اپليکيشن، منحصر به فرد بودن، کدنويسي حرفه اي به همراه امکانات جذاب اشاره کرد. در ادامه به توضيحات آنها ميپردازيم. 
راحتي کار با اپليکيشن يکي از موارد مهم در طراحي اپليکيشن حرفه اي است. منظور از راحتي اين است که کاربر اپليکيشن به راحتي و  در سريع ترين زمان ممکن بتواند به هدف خود برسد. منظور از منحصر به فرد بودن ميتوان به طراحي خاص و منحصر بفرد اشاره کرد که باعث جذابيت چندبرابري اپليکيشن خواهد شد. کدنويسي حرفه اي يکي از مهمترين پارامترها در طراحي و ساخت اپليکيشن است. يکي از مسائل بسيار مهم در ساخت اپليکيشن امنيت اپليکيشن است که در صورتي که کد نويسي حرفه اي و به روز نباشد اطلاعات مشتريان به راحتي هک ميشود و بدست افراد ديگر مي افتد. امکانات جذاب نيز باعث جذابيت بيشتر اپليکيشن براي مخاطبان و مشتريان خواهد شد. مثلا بخشي به عنوان قرعه کشي، شارژ رايگان ميتوانيد به اپليکيشن خود اضافه کنيد. 
اگر ميخواهيد اپليکيشني بسازيد که براي شما سود خوبي داشته باشد ابتدا خوب فکر کنيد و به دنبال يافتن مشکلي باشيد. ميتوانيد بجاي يافتن مشکل، به دنبال پيدا کردن ساده ترين راه حل براي مشکل فعلي باشيد. اين کار تمرکز و فکر شما را به سمت يافتن بهترين راه حل ها براي مشکل سوق ميدهد که قدم مهمي براي ساخت اپليکيشن پرفروش است.  تجربه کاربري و رابط کاربري از اهميت زيادي در ساخت اپ موبايل برخوردار است. از جلوه هاي بصري قدرتمند و جذاب در اپليکيشن خود استفاده کنيد تا مخاطب علاقه مند باشد بار بعدي از اپليکيشن شما استفاده کند. 
قيمت اپليکيشن نيز از نکات مهمي است که در هنگام يافتن شرکت ساخت اپليکيشن بايد به آن توجه کنيد. شرکت هاي زيادي هستند که اقدام به ساخت اپليکيشن ميکنند. اپليکيشن ها قيمت مصوب و تعيين شده اي ندارندو بسته به نوع کسب و کار و امکانات استفاده شده، نوع کدنويسي، ui/ux، پشتيباني پس از فروش و. تعيين ميشوند. مثلا قيمت ساخت اپليکيشن خدماتي يک شرکت ميتواند با شرکت ديگر متفاوت باشد. ارزاني يک شرکت نسبت به شرکت ديگر دليل بر خوب بودن آن شرکت نيست.  همانطور که گفته شد موارد بسيار زيادي وجود دارد که در قيمت طراحي اپليکيشن تاثيرگذار است. براي يافتن بهترين شرکت طراحي اپليکيشن ميتوانيد به نمونه کارها، سابقه کار، نظرات مشتريان سابق، نوع تکنولوژي بکار رفته در کدنويسي، خدمات پس از فروش، قيمت طراحي، طراحي رابط و تجربه کاربري اختصاصي و اشاره کرد. 
موفق باشيد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,ساخت ,شرکت ,مشتريان ,ها ,طراحي ,ساخت اپليکيشن ,حرفه اي ,اشاره کرد ,اپليکيشن ها ,طراحي اپليکيشن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دانلود رایگان ایران Lisa's receptions TEHRAN CAPITAL همه چیز درباره پاناسونیک Alisa amankala مدرسه علمیه أمیرالمؤمنین(ع)درگز-واحدپژوهش بستنیی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی