امروزه طراحي اپليکيشن جز حوزه هاي پرطرفدار و پر درامد محسوب ميشود. اين روزا اپليکيشن هاي زيادي هستند که به موفقيت رسيده اند و از اين طريق سود زيادي را نصيب خود کرده اند. مانند طراحي اپليکيشن شبيه ديوار، طراحي اپليکيشن تاکسي ياب، طراحي اپليکيشن رستوران و.


يکي ديگر از اپليکيشن هاي بسيار معروف و مهم طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا است. ديجي کالا سالهاست که در حوزه فروش محصولات آنلاين خوب عمل کرده و مردم هم تمايل خوبي نسبت به آن نشان داده اند. ويژگي هايي که ديجي کالا را از ساير رقبايش متمايز ميکند اين است  که ديجي کالا پشتيباني خوبي دارد و رضايت مشتري برايش از اهميت ويژه اي برخوردار است. تضمين بازگشت کالا، تضمين اصالت کالا، ارسال رايگان براي خريدهاي بالاي 200 هزار تومان و. از ويژگي هاي مهم ديجي کالاست.


با طراحي اپليکيشن موبايل شبيه ديجي کالا ميتوانيد در حوزه فروش آنلاين محصولات قدم برداريد. اگر خلاقيتي داشته باشيد و بتوانيد ويژگي مفيدي که باعث رضايت کاربر ميشود را در اپليکيشن خود قرار دهيد در موفق شدن در اين زمينه بهتر عمل خواهيد کرد. ميتوانيد براي رسيدن به اين هدف از متخصصان اين حوزه کمک بگيريد.


با رفع نواقص رقيبان يا ايجاد ويژگي جديد ميتوانيد مشتريان زيادي را جلب کرده و زودتر به شهرت برسيد. بدون شک طراحي اپليکيشن از حوزه هاي پردرامد است که م از افراد باتجربه و اگاه ميتواند شما را زودتر به هدفتان برساند.با ساخت اپليکيشن ميتوانيد يکي از رقيبان قدرتمند اين حوزه شويد.


ويستا از تيمي باتجربه و حرفه اي تشکيل شده است که مشاوره رايگان به شما ارائه ميدهد. طراحي اپليکيشن تيم ويستا سالها در کشور حرف اول را ميزند. ميتوانيد براي مشاهده نمونه کارهاي اين شرکت وارد سايت ويستا اپ شده و تمامي کارهاي آن ها را مشاهده کنيد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,طراحي ,ديجي ,حوزه ,کالا ,ميتوانيد ,طراحي اپليکيشن ,ديجي کالا ,شبيه ديجي ,اپليکيشن شبيه ,زودتر به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Patricia's blog راهنما و ترفند های ایرانسل و همراه اول سحا فایل گلچهره خريد ملک در ترکيه مطالب اینترنتی interiordesignedu zoomtech give فروشگاه ایران 09113834876 - 09361184876 - 09373713256