طراحي اپليکيشن اندرويد يکي از حوزه هاي درامد زا براي کسب و کارهاست. همانطور ک ميدانيد و شنيده ايد طراحي اپليکيشن کتاب يکي از اپليکيشن هاي جذاب و دوست داشتني در ميان اقشار جامعه شده است. اپليکيشن کتاب در واقع اپليکيشني است که در تلفن هاي همراه و تبلت ها نصب ميشود و در آن منبع بزرگي از کتابها وجود دارد. ميتوان با طراحي اپ در هر زمان و در هرمکان به کتاب هاي مورد علاقه خود دسترسي داشت. 


مثلا هنگامي که در مترو يا اتوبوس هستيد و مسير محل کار خود را ميپيماييد اين تايم نسبتا طولاني براي مطالعه رمان، کتاب داستان کوتاه يا شعر مناسب است. افرادي که سرکار ميروند معمولا تايم زيادي براي خواندن کتاب ندارند مخصوصا اگر در شهرهاي بزرگ زندگي ميکنند. اما اين اپليکيشن ها باعث شده که همه افراد بتوانند حداقل روزي يک ساعت را صزف خواندن کتاب کنند. طراحي اپليکيشن کتاب چند ساليست که بسيار محبوب شده است. مثال هايي از آن را ميتوان فيديبو،طاقچه يا کتابراه نام برد. 


مزاياي طراحي اپليکيشن کتاب را ميتوان به صورت زير نام برد:  • هر اپليکيشن کتاب مانند يک مرجع کامل از کتاب هاست. 

  • دسترسي به انواع زيادي از کتاب ها در 24 ساعت از شبانه روز بدون محدوديت زماني و مکاني

  • قيمت ارزان کتاب هاي ديجيتال نسبت به کتابهاي چاپي

  • امکان خريد کتابها توسط افرادي که خارج از کشور زندگي ميکنند

  • امکان گوش کردن به کتابهاي صوتي !

  • بريده نشدن درختان براي چاپ کردن کتابها!


ساخت اپ کتاب ميتواند مزاياي خيلي خوبي براي همه افراد بخصوص افرادي که علاقه بيشتري به کتاب دارند داشته باشد. اگر ميخواهيد اپليکيشني مانند فيديبو يا طاقچه يا کتابراه داشته باشيد ميتوانيد با يک تحليل درست به موفقيت برسيد. ميتوانيد با بررسي تمامي اپليکيشن هاي کتاب ايراني و خارجي هم ايده پردازي کنيد. ويژگي اي بکار ببريد که در ديگر اپليکيشن ها نيست و يا ويژگي اي که کاربران بسيار دوست دارند.


رقبا را تحليل کنيد. ببينيد چه امکاناتي در اپ آنها وجود دارد و چه معايبي دارند که اگر برطرف شود ميتوان اپليکيشن بهتري داشت. ميتوان تعداد کتابهاي زيادي را در اپليکيشن قرار داد. که ديگر بخاطر نبودن يک کتاب مجبور نباشيم به کتابفروشي مراجعه کنيم. ميتوانيد طراحي ظاهري اپليکيشن را بررسي و تحليل کنيد. ببينيد کدام اپليکيشن ظاهر بهتري دارند و حتما راهکارهايي براي بهتر شدن ظاهر وجود دارد. زيرا بدون توجه به طراحي اپليکيشن نميتوانيد به موفقيت برسيد. ظاهر اپليکيشن از نکات مثبتي است که هر طراح بايد بدان توجه کند. استفاده از رنگ هاي مناسب، فاصله هاي مناسب، جايگاه المان ها، نحوه باز شدن صفحات و پارامترهاي مختلف و. از ويژگي هاي مهمي است که براي کاربران اهميت زيادي دارد. اگر کاربران از کارکردن با اپليکيشن رضايت داشته باشند و حس خوبي از آن بگيرند بازهم از آن اپليکيشن استفاده ميکنند در غير اين صورت به سراغ رقيب شما ميروند. 


با طراحي اپليکيشن کتاب حتي ميتوانيد يک کتابخانه آنلاين براي خود بسازيد و کتابهاي مورد نظر خود را هميشه با خود همراه داشته باشيد. طراحي اپليکيشن کتاب ميتواند براي فروش کتاب هم بکار برود. مثلا کتابفروشي ها ميتوانند با طراحي اپ کتاب به صورت آنلاين کتاب هاي خود را بفروشند و مشتري از رفتن حضوري به مغازه مورد نظر خود صرف نظر کند. کتاب ديجيتال شايد حس خوب کاغذ را نداشته باشد اما مزاياي فوق العاده آن همواره بر کتاب چاپي برتري دارد.


براي آگاهي از قيمت طراحي اپليکيشن کتاب مي‌توانيد با توجه به امکاناتي که اپليکيشن دارد آن را بررسي کنيد. همخواني قيمت و امکانات در کنار کيفيت ارائه شده از ويژگي هاي مهم است. مشاهده نمونه کارها و توجه به سابقه شرکت هم از نکات مهمي است که ميتوانيد درباره آن اطلاعات کسب کنيد. 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

کتاب ,اپليکيشن ,طراحي ,يا ,يک ,ها ,اپليکيشن کتاب ,طراحي اپليکيشن ,است که ,خود را ,توجه به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دیجیتال نیوز bartar90 parag20 بلوچستان danlod99 چه زود اومدی معلم نمونه گل سنگ مطالب اینترنتی seo