يکي از مهم ترين اقداماتي که اين روزها براي کسب درامد ميتوان انجام داد طراحي اپليکيشن است. امروزه اکثر کسب و کارها فارغ از اينکه در چه زمينه اي مشغول فعاليت هستند به طراحي اپليکيشن و سايت روي آورده اند. طراحي اپليکيشن براي افزايش تعداد مشتريان، اعتبار برند و در نهايت افزايش درامد تاثير بسزايي دارد. يکي از اپليکيشن هاي بسيار کاربردي را ميتوان طراحي اپليکيشن واسط کالا نام برد. طراحي اپليکيشن واسط کالا يک اپليکيشن مانند ديوار يا شيپور است که فروشندگان و خريداران به طور مستقيم و بدون واسطه با يکديگر ارتباط ميگيرند.


ديوار يکي از مهم ترين و معروف ترين اپ هاي واسط کالا است که يک سايت قدرتمند نيز در اين زمينه دارد. از مهمترين مزاياي ديوار ميتوان به دسته بندي مختلف و متنوع، جستجوي هوشمند، رايگان بودن درج آگهي به جز آگهي هاي استخدامي و خدماتي، طراحي ساده و زيبا، توضيحات و عکس هاي کالا به صورت واضح و. است. در زمينه طراحي اپليکيشن واسط کالا اپليکيشن هاي زيادي وجود دارند که هر کدام در حوزه خود موفق هستند. از نمونه هاي معروف ميتوان به شيپور، باما، ايستگاه، نياز روز و. اشاره کرد.


باما يکي از اپليکيشن ها در زمينه خودرو و وسايل نقليه است که در آن امکان خريد و فروش انواع خودرو و موتورسيکلت وجود دارد. ميتوانيد با طراحي اپليکيشن شبيه ديوار يا باما يکي از اپليکيشن هاي قدرتمند را در زمينه فعاليت خود داشته باشيد. ميتوانيد مانند ديوار يک اپليکيشن طراحي کنيد که همه نوع خدماتي در آن وجود داشته باشد و فقط مختص يک زمينه کاري نباشد و يا اينکه مانند باما فقط در يک زمينه فعاليت کنيد.


هرکدام از آنها مزاياي مختص خودشان را دارند. اين مورد فقط به هدف و نيت شما بستگي دارد و اينکه دقيقا ميخواهيد چه کاري را انجام دهيد. بعد از مشخص کردن هدف خود نيازهاي مشتريان را در نظر بگيريد. رقبايتات را تحليل کنيد و ليستي از مزايا و معايب انها بدست اوريد و آنها را در اپليکيشن خود لحاظ کنيد. ساخت اپليکيشن موبايل براي شما فرصتي را فراهم مي آورد تا بتوانيد به درامد قابل توجهي دست يابيد.

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

اپليکيشن ,طراحي ,زمينه ,ديوار ,يک ,يکي ,طراحي اپليکيشن ,يکي از ,واسط کالا ,اپليکيشن هاي ,اپليکيشن واسط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


seowebone محتاج عشق fdshu logodesigner2021 مرکز آزمونها مطالب اینترنتی رسانه نایت مووی fdertg بهترین سایت مطالب اینترنتی