ساخت اپليکيشن يکي از مهمترين فعاليت هاي امروزي محسوب مي‌شود. براي ساخت اپليکيشن نياز داريد چند مرحله مهم را رعايت کنيد. در ابتداي کار بهتر است ايده و يا مشکلي را پيدا کنيد. اگر ايده داريد چه بهتر ولي اگر نداريد به دنبال يک مشکل بگرديد. کارآفرينان موفق مشکلات را به گونه اي حل مي کنند که تصورش را هم نمي کرديم. وقتي به اطراف خود نگاه مي کنيد، ميبينيد همه محصولات و خدماتي که استفاده مي کنيد همه براي حل يک مشکل ايجاد شده اند. شما مي‌خواستيد سريعتر از يک مکان به مکان ديگر برويد، ماشين گرفتيد. شما مي خواستيد سريعتر از يک کشور به کشور ديگر برويد ، هواپيما گرفتيد.
در مرحله دوم نيازمخاطب را شناسايي کنيد. اعتبارسنجي اثبات مي کند که تقاضايي براي برنامه شما وجود دارد. مي توانيد با استفاده از ابزار Google Keyword Planner ايده خود را تاييد کنيد.
در مرحله سوم جريان و ويژگي هاي اپ خود را مشخص کنيد. اعتبار سنجي ايده برنامه شما به اين معني است که چيزي بدست آورده ايد که افراد مي خواهند از آن استفاده کنند. اکنون زمان آن فرا رسيده است که جزئيات محصول خود را بر روي يک کاغذ قرار دهيد. 
در مرحله چهارم ويژگي هاي غير اصلي را حذف کنيد. از سند جريان و ويژگي هايي که تهيه کرده ايد، شروع به بررسي دقيق ويژگي هايي کنيد که مي توانيد حذف کنيد.
در مرحله پنجم يک طراح يا توسعه دهنده استخدام کنيد. به دنبال يک شرکت توسعه دهنده باشيد که داراي استعداد طراحي عالي و يک تيم توسعه دهنده خوب باشد.
شرکت ويستا يک شرکت باتجربه در زمينه ساخت اپليکيشن است که تيمي مجرب و متخصص در اين زمينه دارد. با مراجعه به لينک آبي رنگ ميتوانيد از تمامي جزييات ساخت اپ اگاه شده و حتي قيمت ساخت انواع اپليکيشن ها از جمله قيمت اپليکيشن فروشگاهي، قيمت اپليکيشن ديوار، هزينه ساخت اپليکيشن اسنپ و. را مشاهده کنيد. ميتوانيد از مشاوره رايگان شرکت ويستا نيز استفاده کنيد. 

اهميت اپليکيشن رستوران ياب

معرفي اپليکيشن شبيه اسنپ فود

طراحي اپليکيشن مشابه اسنپ

طراحي اپليکيشن فروشگاهي

همه چيز درباره ساخت اپليکيشن

طراحي اپليکيشن شبيه ديوار

طراحي اپليکيشن شبيه ديجي کالا

کنيد ,يک ,مي ,اپليکيشن ,ساخت ,مرحله ,ساخت اپليکيشن ,خود را ,کنيد در ,در مرحله ,توسعه دهنده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Aimee's memory مطالب اینترنتی پخش اسباب بازی برادران وبلاگ مهندس رسول شریعت فروشگاه گوشی های چینی hshtaply اینجا همه چی هست parsportal اخبار دنیای اندروید مطالب اینترنتی